شرکت مهندسین مشـاور رادمان صنعت

شرکت رادمان صنعت با همکاری i3-TECHNOLOGIES بلژیک


i3-TECHNOLOGIES یکی از شرکتهای زیرمجموعه i3-GROUP است که در سال 1968 به عنوان یک شرکت خصوصی با مالکیت خانوادگی تاسیس شده و دفتر مرکزی آن در کشور بلژیک واقع است. این شرکت از رهبران عرصه طراحی و تولید تکنولوژی های آموزشی و فن آوری های تعاملی می باشد. این فناوریها در کشور ما تحت عناوینی همچون تکنولوژی آموزشی هوشمند سازی مدارس، هوشمندسازی سالن جلسات و سالن همایشها، اتاق مانیتورینگ و هوشمندسازی اتاق جلسات شناخته شده هستند و محصولات متداولی مانند برد هوشمند (برد لمسی تعاملی Interactive Whiteboards) به همراه پروژکتورهای هوشمند یا تعاملی مربوطه، نمایشگرلمسی تعاملی (صفحه نمایش هوشمند لمسی یا تاچ پنل، آل این وان Interactive Displays, Touch Panels, All in One) را شامل می شوند. 

i3-TECHNOLOGIES در سطح جهانی عمل میکند؛ بدین معنی که توسط شبکه ای جهانی از ارزش افزوده توزیع کنندگان و نمایندگان فروش، سبد محصولات خود را در بیش از 70 کشور دنیا در دسترس قرار داده و همچنین از بهترین خدمات تحویل کالا و پشتیبانی در نوع خود برخوردار است.

i3-TECHNOLOGIES به شما اطمینان می دهد با در نظر گرفتن هر آنچه از تکنولوژی که هم اکنون در اختیار دارید و منتاسب با روشهای تدریس تیم شما (بدون اصرار به تغییر روش و سبک های مختلف اساتید) بهترین راه حل را ارائه دهد. راه حل های خلاقانه ما، دنیای دیجیتال را به دنیای آنالوگ سنتی متصل می کند و به شما این آرامش خاطر را می دهد که سرمایه گزاری شما در بخش تکنولوژی، ریشه ای بوده و مورد پسند همگان واقع خواهد شد.

 

 

با عضویت در خبرنامه از محصولات جدید، جشنواره ها و نمایشگاه ها سریع تر باخبر می شوید.